Zahradní a pokojové fontány

pokojová fontánaPokojové fontány představují dekoraci vycházející z uklidňujících a osvěžujících účinků tekoucí vody. Ať už se jedná o zahradní fontánu nebo pokojovou fontánu určenou spíše do interiéru, jde prakticky vždy o doplněk, který na první pohled upoutá pozornost a stane se dominantou celého prostoru. V kombinaci s výzdobou v podobě rostlin – ať už těch živých nebo umělých – vytvoříte skutečně relaxační koutek, který udělá z vašeho domova oázu klidu.

Nabízíme jak klasické, tak i velmi moderní pokojové fontány, na své si tak přijdou jak majitelé klasičtěji laděných interiérů, tak i vyznavači moderního stylu. Kromě klasických fontán jsou k dispozici také LED pokojové fontány, které jsou doplněny o LED osvětlení. To udělá zejména ve tmě v kombinaci s tekoucí vodou fontánu ještě o mnoho kouzelnější a impozantnější.
Kromě svého estetického působení fungují pokojové fontány také jako velmi příjemný zvlhčovač vzduchu.

 

Zahradní nebo pokojová fontána je přesně tím druhem dekorace, jaký si každý většinou přeje, představuje-li si svůj vysněný domov či zahradu.
U nás máte vkusně vyrobené pokojové fontány přímo na dosah! Stačí si jen vybrat mezi klasickou nebo moderně pojatou fontánou, zvážit, zda si kromě uklidňujícího zvuku tekoucí vody chcete užívat také příjemně tlumeného LED osvětlení, a je to!

 

vodní fontánkaNaše fontány jsou menších rozměrů, takže se bez problému vejdou i do těch menších interiérů. Balení obsahuje napájení i čerpadlo, takže je fontána po nákupu ihned připravena fungovat a vykouzlit tak z vašeho pokoje skutečný relaxační koutek.
Nabízíme také mnoho modelů fontán s motivem Budhy nebo s egyptskými motivy, které s tekoucí vodou a fontánou jako takovou skvěle ladí.
Pokud si chcete kouzlo pokojové fontány užívat také večer za tmy, velmi doporučujeme fontány s integrovaným LED osvětlením, které přinášejí skutečně výjimečný estetický zážitek.